Jau vienpadsmito reizi Lielupē notika tradicionālais «Līgo» peldējums, kurā interesenti izaicināja sevi 4 kilometru atklātā ūdenī. Individuālajā distancē SOLO-4km startēja 40 peldētāji, no kuriem divi nefinišēja. Savukārt vēl 17 peldētāji startēja stafetē konkurencē un 6 peldētāji startēja stafetē atsevišķi kā komanda “Zemessardzes 52.bataljons”.
Sieviešu grupā jauns rekords – rīdziniece no kluba “Rīgas Triatlons” peldēšanas sporta meistare Agnese Patrīcija Ozola (1:00,14), otro vietu ieņēma Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkne meistarkandidāte Renāte Artamonova (1:01,31), trešo – Beāte Bula no Dobeles triatlona sporta kluba “Aquatics” (1:01,37)

Vīru konkurencē pirmoreiz uzvarētājs finišā nonāca ātrāk par stundu, un tas bija peldētājs no Babītes klubs Ironman.lv ar “dzelzs vīra” pieredzi Igors Gusanovičs (0:58, 53), kuram kaklā tika kārta gan sacensību zelta medaļa, gan speciālais Jāņu siera ritulis, otro vietu ieņēma Mihails Sudakovs (1:02,40) no kluba “Ķekavas Kambīze”, trešo – Artūrs Hofmanis (1:04,29) no kluba “Hofmann Triathlon Team” no Jūrmalas. Rezultati stafetē, 17 peldētāji 4 kilometru distanci atklātā ūdenī nopeldēja par 1stundu 44 minūtes un 56 sekundes, bet “Zemessardzes 52.bataljons” par 1stundu 39 minūtes un 47 sekundes.
Pasākumu rīkoja ziemas peldēšanas klubs «Jelgavas Roņi» sadarbībā ar «Jelgavas Jahtklubu» un Sporta servisa centru. Nākotnē mums ir doma peldējumu padarīt populārāku un pieejamāku, piedāvājot arī īsākas distances peldētājiem, kuri nav tik pārliecināti par saviem spēkiem atklātā ūdenī.

There are no comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart