Noteikumi un nosacījumi

Biedrība “Jelgavas Roņi”, Reg.Nr.40008103595, Kr. Barona 5-36, Jelgava, LV-3001, Lаtvija, mob. +371 29242520, tel./faks +371 63081254

Ievads

Zemāk minētie noteikumi un nosacījumi regulē vietnes www.jelgavasroni.lv izmantošanu reģistrējoties ziemas peldēšanai (turpmāk WSWCup) un vietni www.jelgavasroni.lv vispārīgu izmantošanu.
Izmantojot mūsu vietni, jūs pilnībā piekrītat mūsu noteikumiem un nosacījumiem. Ja nepiekrītat kādai noteikumu un nosacījumu daļai, jūs nedrīkstat izmantot mūsu vietni.
„Jelgavas Roņu Kauss” – Pasaules kausa posms ziemas peldēšanā (tālāk WSWCup) ir Starptautiskās ziemas peldēšanas asociācijas (turpmāk IWSA) izveidots un pārvaldīts pasākums. Tiesības startēt čempionātos tika piešķirtas Jelgavas pilsētai Latvijai, kuras galvenajiem rīkotājiem būs “Jelgavas Roņi” ziemas peldēšanas klubs (Reģ.nr.40008103595, Kr.Barona 5-36, Jelgava, LV-3001, LATVIJA).

Atbilstība

Lai varētu izmantot mūsu vietni, jums:
– Esiet 18 gadus vecs, lai reģistrētos un varētu veikt maksājumus (ir atļauti konti, kas izveidoti ziemas peldētājiem A1 un A2 vecuma grupās atbilstoši IWSA vecuma kategorijām un kurus apmaksā persona, kas vecāka gadagājuma cilvēki).

– Pabeidziet reģistrācijas procesu, pārbaudot savu e-pastu un sniedzot patiesu, pilnīgu un atjauninātu informāciju.

– Piekrītiet noteikumiem un nosacījumiem.

Termiņi

Termiņš sākas, kad reģistrējaties WSWCup, un turpina darboties tik ilgi, kamēr izmantojat vietni. Noklikšķinot uz pogas un ievadot lietotājvārdu, tas nozīmē, ka esat “oficiāli” parakstījis Termiņu.
IWSA valdes locekļi jebkurā laikā var mainīt nosacījumus. Ja notiks izmaiņas, jūs tiksit informēts pa e-pastu, kas sniegts jūsu iepriekšējai reģistrācijai.
Konts un parole

Ja reģistrējaties mūsu vietnē, jums tiks lūgts ievadīt savu e-pastu un paroli.
Jums parole ir jātur konfidenciāla, un jūs esat atbildīgs par jebkuru kontu, kuram varat piekļūt. Jūsu konta neatļautas izmantošanas gadījumā jums nekavējoties jāinformē mūs, izmantojot mūsu tīmekļa vietnē pieejamās kontaktformas vai izmantojot mūsu sociālos saziņas līdzekļus.
Mums nav piekļuves jūsu parolei un to var atiestatīt tikai jums, ja esat to aizmirsis vai pazaudējis.
Jūs esat atbildīgs par visām darbībām mūsu vietnē. Neveiksmes gadījumā, ja tiek nodrošināta jūsu konta drošība, jūs varat būt atbildīgs par zaudējumiem, kas rodas no šādas kļūmes.

Maksājums un atmaksa

Visi maksājumi tiek veikti un apstrādāti, izmantojot Maksekeskus AS vai PayPal. Mēs neuzglabājam nevienu jūsu kredītkartes informāciju.
Visi maksājumi tiek pieņemti eiro (EUR).
Atmaksas reģistrācijas periodos tiek veiktas, sazinoties pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com 20 dienas līdz WSWCup pasākuma datumam (t.i., slimības dēļ, nespējot noteikt datumu utt.). Sākot no WSWCup pasākuma datuma, tā netiks atmaksāta.

Sīkdatnes

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes “Cookie”, un, izmantojot mūsu vietni vai piekrītot iepriekš minētajiem noteikumiem un nosacījumiem (1.-12.nodaļa), jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas norādīta mūsu privātuma un sīkdatņu politikā.

Vairāk informācijas

Ja jūs joprojām meklējat vairāk informācijas, varat sazināties ar mums pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart