Privātuma politika

Biedrība “Jelgavas Roņi”, Reg.Nr. 40008103595 , Kr. Barona 5-36, Jelgava, LV-3001, Latvija, mob. +371 29242520, tel./faks +371 63081254

Izmaiņas

Privātuma politiku jebkurā laikā var mainīt Jelgavas Roņi valdes locekļi un Jelgavas Roņi kausa rīkotāji. Jūs tiksit informēts pa e-pastu, kas paredzēts iepriekšējai reģistrācijai izmaiņu gadījumā.
Sīkdatnes jeb Cookies

Kā gandrīz visās profesionālās vietnēs ir ierasts, šī vietne izmanto sīkdatnes, kas ir niecīgi faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Šajā lapā ir aprakstīts, kādu informāciju viņi vāc, kā mēs to izmantojam un kāpēc mums dažreiz ir jāglabā šie sīkfaili. Mēs runāsim arī par to, kā jūs varat novērst šo sīkdatņu glabāšanu, taču tas var izraisīt vietņu funkcionalitātes atsevišķu elementu pasliktināšanos vai “pārkāpumu”.
Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, skatiet Wikipedia rakstu par HTTP sīkdatnēm.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes vairāku iemeslu dēļ, kas sīkāk aprakstīti zemāk. Diemžēl vairumā gadījumu nav standarta nozares iespēju sīkdatņu atspējošanai, pilnībā neatspējojot funkcijas un funkcijas, kuras tās pievieno šai vietnei. Sīkdatnes ir ieteicams atstāt vispār, ja neesat pārliecināts, vai tās jums ir vajadzīgas vai nav, ja tās tiek izmantotas jūsu izmantoto pakalpojumu sniegšanai.
Sīkfailu atspējošana

Jūs varat novērst sīkdatņu instalēšanu, mainot iestatījumus pārlūkprogrammā (par to, kā to izdarīt, skatiet pārlūka palīdzību). Ņemiet vērā, ka sīkdatņu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu funkcionalitāti. Sīkdatņu atspējošana parasti atspējo noteiktas šīs vietnes funkcijas un iespējas. Tāpēc nav ieteicams atspējot sīkfailus.

Mēs uzstādām sīkdatnes

Ja jūs izveidojat kontu pie mums, mēs izmantosim sīkdatnes, lai pārvaldītu reģistrācijas procesu un vispārējo administrēšanu. Šīs sīkdatnes parasti tiek izdzēstas, kad jūs izslēdzaties, bet dažos gadījumos tās var palikt arī pēc tam, lai atcerētos jūsu vietnes iestatījumus pēc izrakstīšanās.
Kad esat pieteicies, mēs izmantojam sīkfailus, lai mēs varētu atcerēties šo faktu. Tas jums neļauj pieteikties katru reizi, kad apmeklējat jaunu lapu. Šīs sīkdatnes parasti tiek izdzēstas vai izdzēstas pēc atteikšanās, lai nodrošinātu piekļuvi ierobežotām funkcijām un apgabaliem tikai pieteikšanās laikā.

Šī vietne piedāvā biļetenu vai e-pasta abonēšanas pakalpojumus, un sīkdatnes var izmantot, lai atcerētos, vai esat jau reģistrējies, un lai parādītu noteiktus paziņojumus, kas var būt derīgi tikai parakstītiem / neparakstītiem lietotājiem.

Šī vietne piedāvā e-komerciju vai maksājumu pakalpojumus, un daži sīkfaili ir nepieciešami, lai nodrošinātu jūsu pasūtījuma atcerēšanos starp lapām, lai mēs varētu to pareizi apstrādāt.

Iesniedzot datus, izmantojot veidlapu, piemēram, tādu, kas atrodama kontaktu lapās vai komentāru veidlapās, sīkdatnes var konfigurēt, lai atcerētos jūsu lietotāja datus turpmākai sarakstei.

Trešo personu sīkdatnes

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī sīkfailus, ko nodrošina uzticamas trešās puses. Šajā sadaļā sniegta informācija par trešo pušu sīkdatnēm, ar kurām jūs varat saskarties šajā vietnē.
Šajā vietnē tiek izmantots Google Analytics, kas ir viens no visizplatītākajiem un uzticamākajiem analītiskajiem risinājumiem internetā, kas palīdz mums saprast, kā jūs izmantojat šo vietni un kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Šīs sīkdatnes var izsekot tādām lietām kā laiks, ko pavadāt vietnē, un apmeklētās lapas, lai mēs varētu turpināt radīt interesantu saturu.

Papildinformāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet oficiālajā Google Analytics lapā.

Šajā vietnē mēs izmantojam arī sociālo tīklu pogas un / vai spraudņus, kas ļauj dažādos veidos izveidot savienojumu ar savu sociālo tīklu. Viņiem darbojas šādas sociālo tīklu vietnes, tostarp: Facebook iestatīs sīkdatnes, izmantojot mūsu vietni, kuras var izmantot, lai uzlabotu jūsu profilu viņu vietnē vai pievienotu datus, kurus viņi glabā dažādiem mērķiem, kas norādīti attiecīgajās privātuma politikās.

Biedrība „Jelgavas Roņi” maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS vai PayPal.

Personiskās informācijas reģistrēšana un izmantošana

Lai piedalītos Jelgavas Roņu kausa izcīņā, ir jāreģistrējas. Pārliecinieties, ka visa jūsu sniegtā informācija netiks koplietota ar citām pusēm, izņemot ar jūsu skaidru piekrišanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkuru jūsu informāciju, kas palikusi rakstu komentāru sadaļā, var izmantot ikviens, kurš to skata. Mēs neesam atbildīgi par personisko informāciju, kuru varat padarīt pieejamu komentāru sadaļā.
Mēs glabājam šādu informāciju:

– jūsu profilā norādītā informācija (vārds, uzvārds, dzimums, valsts, pilsēta, klubs, vecums),

– IWSA ID,

– Darījuma ID.

Mēs neuzglabājam kredītkartes informāciju, bankas datus vai PayPal datus.

Jūs varat abonēt mūsu biļetenu. Mēs izmantojam biļetenus, lai sazinātos, atspoguļotu gaidāmos pasākumus, reklamētu produktus un sniegtu jebkādu citu informāciju, kuru mēs uzskatām par piemērotu apmaiņai. Jūs varat atteikties saņemt mūsu biļetenu, noklikšķinot uz saitēm jaunākajos saņemtajos biļetenos vai sazinoties ar mums pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com.

Atkal informācija, kas tiek piešķirta, abonējot mūsu biļetenu, netiks dalīta nevienai pusei.

Piekļuve personiskajai informācijai

Ja kāda no jūsu sniegtajām ziņām mainās un vēlaties mainīt savus datus vai izdzēst kontu, varat sazināties ar mums pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com.

Drošība

Visa informācija par lietotāju tiek glabāta AreaIT serveros, visi dati tiek šifrēti ar SSL sertifikātu. Mēs izmantojam pieņemtos nozares standartus, lai nodrošinātu jūsu informācijas drošību. Tomēr atcerieties, ka jebkura elektroniskā krātuve nekad nevar būt 100% droša. Tāpēc mēs nevaram nodrošināt pilnīgu jūsu informācijas drošību. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu drošību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com.

Atteikšanās

Mēs paturam tiesības atklāt jūsu informāciju, ja to pieprasa likumi, un ja mēs uzskatām, ka informācijas izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības un / vai izpildītu mūsu vietnē piedāvāto tiesas prāvu, tiesas lēmumu vai tiesas procesu.

Vairāk informācijas

Ja jūs joprojām meklējat vairāk informācijas, varat sazināties ar mums pa e-pastu jelgavasroni@gmail.com.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart