Jelgavas atklātais čempionāts ziemas peldēšanā “11. Jelgavas Roņu Kauss”, 16.Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta 1.posms, Pasaules kausa «Winter Swimming World Cup» 1.posms, saskaņā ar „International Winter Swimming Association” noteikumiem, notiks 1. un 2. novembrī Pastasalā 1, Jelgavā.

Komandu uzvarētāji S1 un S2 vec.grupās stafetē saņems «Jelgavas Roņu Kauss». Individuāli 25m, 50m, 100m brasā, 25m tauriņstīlā, 25m, 50m, 100m, 450m brīvajā stilā distancēs ar laika kontroli – 1. 2. un 3. vietas tiks apbalvoti ar diplomiem un medaļām individuāli visās 13 vecuma grupās. Nacionālā komanda ar lielāko punktu skaitu tiks apbalvota ar «Nāciju Kauss». Labākais peldētājs starp sievietēm un vīriešiem kopvērtējumā tiks apbalvots ar «Jelgavas Roņu Kauss»! Visi sacensību dalībnieki saņems atzinības rakstus un piemiņas medaļas par piedalīšanos!

Mēs gaidam apmēram 350 – 400 roņu! Ziemas peldētāji no visas Latvijas – no Liepājas, Kuldīgas, Ventspils, Saldus, Talsiem, Ozolniekiem, Rīgas, Jūrmalas, Carnikavas, Raganas, Siguldas, Ogres – ir ieplānojuši atbraukt uz Jelgavu. Peldētāji no Igaunijas (Tallina, Tartu, Viimsi, Pjarnu, Narva), no Krievijas (Sankt-Pēterburga, Maskava, Pskova, Petrozavodska, Novosibirska, Tjumeņa, Vladivostoka), no Lietuvas, Norvēģijas, ASV, Lielbritānijas, Somijas, Īrijas, Polijas, Itālijas, Nīderlandes, Dānijas, Vācijas, Austrijas, Čehijas, Zviedrijas un pat no Jamaikas, Izraēlas, Austrālijas, Čīles, Argentīnas, Brazīlijas un Mongolijas plāno savu dalību čempionātā!

There are no comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart